همکار گرامی از اینکه تمایل خود را جهت همکاری با شرکت فاراتل اعلام نموده اید،سپاسگزاریم. لطفاً باتوجه به توضیحات مربوط به نوع همکاری، فرم ذیل را پرنمایید.

شرکت فاراتل در حال حاضر با بسیاری از تامین کنندگان بزرگ و مطرح داخل و خارج از کشور به منظور تامین مواد و قطعات و ملزومات مورد نیاز تولید محصولات خود همکاری دارد .

لذا خواهشمند است جهت تماس با شما و بررسی درخواست پیشنهادی ، ضمن درج کامل مشخصات خود ، نسبت به بارگذاری اسناد و مکتوبات مد نظر ، اقدام نمائید . در اسرع وقت و پس از بررسی اولیه ، از سوی واحد های مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد .

دریافت امتیاز نمایندگی فروش ، تابع قوانین و شرایط خاص خود است . لذا خواهشمند است جهت تماس با شما و اعلام کامل تر شرایط مورد نیاز ، ضمن درج کامل مشخصات خود ، نسبت به بارگذاری اسناد و مکتوبات مد نظر ، اقدام نمائید . در اسرع وقت و پس از بررسی اولیه ، از سوی واحد های مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد .

دریافت امتیاز نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات فاراتل ، تابع قوانین و شرایط خاص خود است . لذا خواهشمند است جهت تماس با شما و اعلام کامل تر شرایط مورد نیاز ، ضمن درج کامل مشخصات خود ، نسبت به بارگذاری اسناد و مکتوبات مد نظر ، اقدام نمائید . در اسرع وقت و پس از بررسی اولیه ، از سوی واحد های مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد .

فرم درخواست همکاری

نام کامل:   نام شرکت:   سمت:   ایمیل:   تلفن:   فایل پیوست:
متن پیام: 
لطفاً کد امنیتی را وارد نمایید: