روشهای ارسال کالا

شرکت فاراتل با کارشناسی قبل از خرید، ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین، لذت خرید متفاوتی را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل سریع در شهرهای تهران و اصفهان فراهم شده است.

هزینه ارسال تمامی محصولات قابل فروش در سایت فاراتل فقط در سطح شهر تهران رایگان می باشد.

 


 

زمان های ارسال کالا به محل خریدار

روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه         ساعت 9 الی 17

 


 

مراحل برگشت کالا

تمامی محصولات فاراتل در داخل کشور توسط شرکت فاراتل طراحی و تولید می شوند، لازم به ذکر است که تمامی محصولات دارای یک سال گارانتی می باشند، با این وجود پیشنهاد می شود بدلیل تخصصی بودن انتخاب محصولات حتما با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به شبکه نمایندگی گستره فاراتل در سراسر کشور به دلیل ماهیت خرید اینترنتی(عدم مشاهده فیزیکی و بررسی محصول) و احترام به مشتریان گرامی امکان مرجوع نمودن کالا و انصراف از خرید طبق شرایط ذیل برقرار می باشد.

 


 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

1. اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد فروش اینترنتی شرکت فاراتل اطلاع داده شود.

2. اگر پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، با شرط اینکه پلمپ محصول باز نشده باشد؛ حداکثر تا 7 روز می بایست انصراف خود را به واحد فروش اینترنتی اطلاع دهد.

تبصره 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که هیچ‌گونه دخل و تصرف( بازکردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها، نایلون وکیوم) در آن انجام نگرفته باشد. در این حالت امکان مرجوع کردن از بین خواهد رفت حتی اگر از محصول استفاده نشده باشد.

تبصره 2: در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به شرکت فاراتل بر عهده مشتری خواهد بود.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

1. در صورتی که آسیب‏‌، در هنگام تحویل قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی به شرکت فاراتل بازگردانده شود.

2. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد فروش اینترنتی شرکت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

3. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی به شرکت فاراتل بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

4. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

توجه:

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان شرکت فاراتل، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد شرکت فاراتل در واحد انبار باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت شرکت فاراتل در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 


 

کالا را چطور ارسال کنید؟

1. لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان واحد فروش اینترنتی تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد فروش اینترنتی شرکت فاراتل جداً خودداری کنید.

2. برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند دفترچه راهنما، کارت گارانتی و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

3. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).

4. فاکتور همراه کالا ارسال شود و بر روی فاکتور ایراد محصول را درج نمائید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور ارسال نمائید.

5. از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

 


 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

1. کارشناسان شرکت فاراتل ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فاراتل تایید شود، کالا تعویض و ارسال خواهد شد .

2. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ شرکت فاراتل بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، شرکت فاراتل تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

3. اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و شرکت فاراتل در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا "درج شده در فاکتور" به مشتری را می‌پذیرد.

4. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط شرکت فاراتل، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان شرکت فاراتل، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

5. از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

6. ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت فاراتل است.

 


 

ضمانت کیفیت کالا

شرکت فاراتل در بیست و هفتم خردادماه سال 1352 بصورت رسمی تاسیس گردید. سوابق فعالیت غیر رسمی فاراتل،  به آغاز همکاری تجاری دو شرکت فاراده و تلفان و به چهار سال قبل تر یعنی سال 1348 برمی گردد. دو شرکتی که سوابق درخشانی از همکاری با یکدیگر به جای گذشته اند؛ زمانی که نه تنها هیچ نشانی از شرکت های تولید کننده ایرانی در زمینه تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی در کشور به چشم نمی خورد بلکه بسیاری از برند های معروف جهان نیز تولیدی نداشتند.

شرکت فاراتل در هر دوره ای به فراخور نیاز جامعه پیش رفته و نیاز هارا با تولید داخلی و ملی پاسخ داده است از این رو، به حق، شعار " پیشرو صنایع الکترونیک در ایران " برای فاراتل انتخاب گردید.

لازم به ذکر است تمام مراحل طراحی، تولید و توسعه محصولات شرکت فاراتل در داخل کشور و توسط متخصصی داخلی انجام می‌گردد، هم اکنون شرکت فاراتل یک خانواده 5000 نفری شامل پرسنل خود و شبکه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور دارد و از مابین 400 پرسنل رسمی فاراتل، بیش از 150  نفر  با تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس از فارغ التحصیلان دانشگاههای داخل می باشد.

طراحی و تولید داخلی علاوه بر اشتغال برای هموطنان عزیزمان مزایای بسیاری مانند گارانتی، تامین قطعات و خدمات پس از فروش مناسب را برای خریداران در پی‌دارد. موارد بسیاری مشاهده شده است که حتی کالاهای خارجی با کیفیت و معتبر هم بدلیل نبود قطعات در داخل کشور زمین‌گیر و بلااستفاده شده‌اند و نارضایتی مشتریان را بوجود آورده اند.

به همین دلیل محصولات تولیدی شرکت خوشنام فاراتل در بهترین کیفیت و با ضمانت یکساله به مشتریان محترم عرضه می گردد.