نظر خود را ثبت نمایید | تعداد نظرات: (0)

سی‌دی UPSwing Full Software و یک عدد کابل ارتباط سریال به طول 180cm در داخل بسته بندی تمامی محصولات یوپی‌اس فاراتل موجود می‌باشد که خریداران می‌توانند از نرم‌افزار UPSwing Pro تحت Windows نگارش Single User آن به صورت رایگان استفاده نمایند. اما برای نصب و استفاده سایر محصولات تحت سیستم عامل های مختلف و یا نرم‌افزار Network Support تحت سیستم عامل Windows، خریدار می بایست License Number را در ابتدای نصب وارد نماید.

برای سهولت در کار، License Number ها جهت ارائه به مشتریان بر روی کارتهایی تحت عنوان License Card نوشته شده و خریدار برای نصب هر یک از برنامه ها، این کارت را از سازمان فروش شرکت فاراتل تهیه و پس از برداشتن برچسب روی کارت و ظاهر شدن شماره License، آن را در ابتدای نصب نرم‌افزار و برای ادامه کار وارد می‌نماید.


قیمت: 817,500 تومان
نرم افزار مديريت يو پي اس UPSWing netshut
نرم افزار مديريت يو پي اس UPSWing netshut
نرم ‏افزار UPSwing Netshut ابزاری است در کنار UPSwing Pro جهت Shutdown نمودن سایر سیستم های شبکه. در بسیاری موارد یک UPS وظیفه تأمین برق چندین کامپیوتر را بر عهده دارد. در این شرایط مدیر شبکه با نصب UPSwing Netshut بر روی سایر سیستم ها، امکان خاموش شدن مطمئن آنها را نیز قبل از خاموش شدن یو‏پی‏ اس فراهم می‏ آورد.
 
فارغ از سیستم عامل، کلیه محصولات UPSwing Pro امکان ارتباط با Netshut های نصب شده بر روی سایر سیستم عاملها را دارا می‏باشد.
 
قابلیتهای Netshut:
 
امکان خاموش نمودن مطمئن سیستمهای موجود در شبکه در مواقع بحرانی.
مجهز به Console نمایش وضعیت UPS و ارتباط با آن.
امکان تنظیم زمان مورد نظر برای Shutdown سیستم عامل.
ثبت رویدادها در فایل Log.
امکان خاموش نمودن سیستم با دو روش زمانی و سطح باتری.
امکان تنظیم رمز عبور برای استفاده از نرم‏ افزار.
سازگاری ارتباط Netshut با UPSwing Pro با یکدیگردر کلیه سیستم عامل‏ها.
 

ثبت نظرات

کیفیت *
قیمت *
متن پیام: 
نام:   عنوان:  
لطفاً کد امنیتی را وارد نمایید: